Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Zadzwoń: +48 603 767 631
Logo
  • O MNIE
  • BLOG
  • SKLEP
  • KONSULTACJE
  • KONTAKT
  • Shopping Cart
Logo

Nazywam się Aleksandra Kubas, jestem założycielką marki i zajmuję się technologią kosmetyku.

Pomysł na produkty które możesz kupić w naszym sklepie wziął się z potrzeby mojej skóry. Prawie dwa lata walczyłam z pokrzywką kontaktową, a ponad 10 z trądzikiem. Niestety moja „walka”, pomimo, że pod okiem lekarzy specjalistów z dermatologii i alergologii polegała na zaleczaniu objawów, zamiast pozbyciu się przyczyny.

Z biegiem czasu, dokształcając się z dziedziny fizjologii, kosmetologii, alergologii, dermatologii czy biochemii, zauważyłam wspólny mianownik moich problemów.

Potwierdził to jeden z moich lekarzy (lekarz pierwszego kontaktu).

Moja skóra miała mocno naruszoną naturalną florę bakteryjną. Moje sebum miało niewłaściwy skład. Skóra była sucha przez niedobór lipidów, co wpływało na jej bardzo wolny metabolizm. Stres zwiększał produkcję histaminy, która zwiększała rozdrażnienie i tak w kółko, odporność z dnia na dzień spadała. Prócz pokrzywki i trądziku, pojawiały się zajady, pęknięcia skóry, co oczywiście wpływało na moja psychikę.

Tak narodził się pomysł na kosmetyk, który będzie chronił moją skórę przed czynnikami zewnętrznymi, zapobiegnie utracie wody, zadba o prawidłowe natłuszczenie, prawidłowy skład sebum. Nie będzie podrażniał. Właśnie dlatego nasze kremy nie zawierają wody. Brak wody to brak substancji konserwujących, które mogą mieć działanie drażniące.

Dodatkowo produkcja w niskiej temperaturze nie niszczy nienasyconych kwasów tłuszczowy, które są nieocenione w pielęgnacji skóry. Niska temperatura produkcji zwiększa również przyczepność kosmetyku do skóry. Dzięki temu krem nie ściera się tak szybko, a im dłużej jest na skórze, tym dłużej chroni ją przez czynnikami zewnętrznymi

Aleksandra Kubas

Dla mnie idealnym kosmetykiem był orientalny krem, mimo dodatku bergamotki nie powodował u mnie żadnych nieprzyjemnych efektów, wręcz przeciwnie, działał na mnie terapeutycznie. Poprawiał moje samopoczucie, zwiększał przyjemność aplikacji.

Krem naturalny powstał w tym samym czasie, przez przypadek dowiedziałam się, że jest wiele osób, które borykają się z podobnymi problemami skórnymi. Z tym, ze jest to efekt uboczny stosowania chemioterapii, w tym przypadku nie należy stosować żadnych dodatków zapachowych, nawet tych naturalnych.

Jak szybko uporałam się z moimi problemami skórnymi?

Z pokrzywką prawie natychmiast! W ciągu kilku dni moja skóra zaczęła normalnie funkcjonować. Z trądzikiem trochę dłużej, prawie rok. Ale gdybym wtedy wiedziała to co wiem teraz, mogłabym się go pozbyć w kilka tygodni.

Jeśli i Ty masz podobne problemy, chciałabyś je skonsultować, zapraszam Cię kontaktu. Nie jestem lekarzem, ale dzięki mojej praktyce i współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny, będę mogła wskazać Ci drogę, która zaprowadzi Cię do pięknej skóry. Takiej bez problemów. Zdrowej.

Studiowałam chemię kosmetyczną na wydziale inżynierii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, jednak naukę przerwałam po 4 semestrze. Obecnie należę do Rady Pracodawców tego wydziału. Studenci uczelni mogą starać się o praktykę zawodową, zgodną z ich profilem kształcenia w naszej firmie. Praktyka prowadzona jest pod moją opieką.

W 2019 roku, w październiku odebrałam wyróżnienie za krem naturalny, jako bezpieczny i innowacyjny.

Wyróżnienie odebrałam w Brytyjskim Parlamencie, a zaproszenie otrzymałam od Europe India Beauty Summit.

Współpracuję z Fundacją Spa for Cancer, której podopieczne walczą z rakiem. Nie zapominając że powrót do zdrowia jest łatwiejszy i szybszy, jeśli dbamy jednocześnie o duszę i ciało. Fundacja założona przez Annę Hencką Zyser, która w 2019 roku w Paryżu zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Black Diamond Spa Awards. Jako pierwsza Polka w historii Forum Hotel&Spa, nagroda za „Innowacyjność i Osobowość Roku”. Przyświeca nam podobna droga. Droga, która jest holistycznym podejściem do pielęgnacji, do zdrowia.

poradnik spa for cancer
PLN Złoty polski
EUR Euro