W dniach od 20.07 do 3.08 zamówienia nie będą realizowane
Darmowa dostawa od 400 PLN w Polsce, w UE od 500 EUR
Kosmetyki dla pacjenta onkologicznego
Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Zadzwoń: +48 573 823 977 +48 603 767 631
Search
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aleksandra Kubas

Żeby skóra była piękna, musi być zdrowa

Nazywam się Aleksandra Kubas. Specjalizuję się w technologii kosmetyku i jestem założycielką marki Ili ola.
Wiem, jak ważną rolę w postrzeganiu siebie odgrywa piękna skóra, zwłaszcza twarzy.

Dlatego produkuję naturalne, hipoalergiczne kosmetyki, które działają. Wiem to, bo pierwszy krem zrobiłam dla siebie. Zadziałał, a za moimi słowami stoją badania aparaturowe.

Mój krem – Oriental Face&Body

Nie umiałam znaleźć kosmetyku dla siebie, więc zrobiłam swój krem. Z nim warstwa ochronna mojej skóry odbudowała się, a sebum odzyskało prawidłowy skład. Krem nie podrażniał skóry, ponieważ do jego produkcji nie użyłam wody.

Brak wody w kosmetyku to brak potencjalnie drażniących substancji konserwujących.

Manufakturowa produkcja kremu w niskiej temperaturze odpowiada m.in. za jego doskonałą przyczepność i obecność kwasów omega 3, 6 i 9 w składzie.

Oriental Face&Body to mój krem do dziś. Wyczuwalna nutka bergamotki zawsze wprawia mnie w dobry nastrój.

Kosmetyki dla pacjentów w trakcie chemioterapii – Natural Face&Body

Natural Face&Body to hipoalergiczny krem przynoszący ulgę pacjentom onkologicznym. Krem naturalny nawilża i koi ich bardzo suchą, wrażliwą i bolącą skórę. Jednocześnie zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Pracując nad Oriental Face&Body, jednocześnie tworzyłam drugi krem – Natural Face&Body.

Krem orientalny zawiera naturalne substancje zapachowe z olejków roślinnych . Dla niektórych osób, np. chorujących na AZS lub w trakcie chemioterapii, obecność tych naturalnych zapachowych dodatków w kremie jest niewskazana.

W październiku 2019 odebrałam wyróżnienie za krem naturalny jako bezpieczny i innowacyjny. Byłam jedną z 50 liderów w branży beauty na szczycie poświęconym produktom kosmetycznym, który odbył się w Brytyjskim Parlamencie. Tu możesz o tym przeczytać.

Współpracuję z Fundacją Spa for Cancer

Współpracuję z Fundacją Spa for Cancer, która pomaga podopiecznym przejść przez walkę z rakiem w otoczeniu wsparcia, siostrzeństwa i miłości. W tym miłości do siebie samej.

Należę do Rady Pracodawców dla kierunku Chemia kosmetyczna i Technologia kosmetyku Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Przez 4 semestry studiowałam chemię kosmetyczną w Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Dziś należę do Rady Pracodawców tego wydziału. Dzięki temu studenci WSIiZ mogą pod moją opieką odbyć praktykę w mojej firmie.

Konsultacje

Jeśli masz problemy z cerą i szukasz porady w kwestii doboru odpowiedniej pielęgnacji, porozmawiajmy.

Zdrowa skóra lśni naturalnym blaskiem. Taką skórę nosi się z dumą i taką skórę możesz mieć. Poznaj historie moich klientek.

Dbaj o siebie!

Aleksandra Kubas